Pátek 7.11.2014, 20:00:00.
Otto von Bismarck a Paul von Hindenburg, b.l. Dvojportrét zprava, opis / 8řádknápis, po obvodu znaky německých zemí, Sign.GO, Punc.900, Ag 36 mm, 24.82 g_R!