Pátek 7.11.2014, 20:00:00.
Lauer - na zahájení války a projev 4.srpna 1914 Poprsí císaře Viléma II.zleva, opis / meč, 8 řádk.nápis Sign., Punc.990, Ag 33.5 mm, 15.95 g, Zetz.2017_dr.ďub. R!