Pátek 7.11.2014, 20:00:00.
Generál plukovník von Hindenburg - Tannenberg Ortelsburg 1914 Poprsí mírně zleva, opis / stojící rytíř s mečem zprava, opis Sign.A.Löwental/Ball/Berlin, Punc.990, Ag 33 mm, 17.85 g, Zetz.4025_R!