ČNS Šumperk, 73. aukce

Generál a polní maršál von Hindenburg - na osvobození východního

Položka 2475
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 1 300 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

Generál a polní maršál von Hindenburg - na osvobození východního Pruska 1914, poprsí čelně mírně zleva, opis / stojící rytíř s mečem zleva, opis, Sign.A.Hummel(LAuer/Nürnberg, Punc.990, Ag 33 mm, 17.95 g, Zetz.4030

Zachovalost: proof