Pátek 7.11.2014, 20:00:00.
Fregatní kapitán von Müller - německá pýcha 1914 Poprsí čelně, opis / německý parník, 4řádk.nápis Sign.Lauer/Nürnberg, Punc.990, Ag 33 mm, 17.95 g, Zetz.4051