Pátek 7.11.2014, 20:00:00.
Ludendorff - medaile 1914 Poprsí čelně, opis / Herakles bojuje s Hydrou, vročení Sign.E.Eue/Grünthal/Berlin, Punc.800, Ag 34.5 mm, 17.6 g, Zetz.4063_R!