ČNS Šumperk, 73. aukce

Generál polní maršál von Hindenburg - osvoboditel vých.Pruska 1915

Položka 2479
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Docílená cena: 1 600 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

Generál polní maršál von Hindenburg - osvoboditel vých.Pruska 1915 Poprsí mírně zleva, opis / lid poučící se s vojáky, opis Sign.Oertel/Berlin, Punc.990, Ag 35.5 mm, 18.5 g, Zetz.4082_R!

Zachovalost: proof