Pátek 7.11.2014, 20:00:00.
Generál polní maršál von Hindenburg - osvoboditel vých.Pruska 1915 Poprsí mírně zleva, opis / lid poučící se s vojáky, opis Sign.Oertel/Berlin, Punc.990, Ag 35.5 mm, 18.5 g, Zetz.4082_R!