Pátek 7.11.2014, 20:00:00.
Generál v. Linsingen - medaile 1915 Portrét čelně, opis / německý a rakouský voják při útoku, vročení Sign.F.Eue/Ball/Berlin, Punc.800, Ag 34 mm, 17.5 g, Zetz.4091