Pátek 7.11.2014, 20:00:00.
Rytmistr Manfred Freiherr von Richthofen - medaile 1918 Poprsí mírně zleva, opis / orel před pomníkem, opis Sign.K.Goetz/Berlin, Punc.Feinsilber, Ag 37.5 mm, 19.6 g, Zetz.6037