ČNS Šumperk, 73. aukce

Vilém II. - Medaile na vyhlášení války

Položka 2483
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 900 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

Vilém II. - Medaile na vyhlášení války, 4.8.1914#Ag Hlava zprava s přilbicí, opis / pod korunou 5řádkový nápis dubová a vavřínová větvička, Sign. Grünthal, Berlin, Punc. 990, Ag 34 mm, 17.7 g, Zetz.2005