Pátek 7.11.2014, 20:00:00.
Vilém II. - Medaile na vyhlášení války, 4.8.1914#Ag Hlava zprava s přilbicí, opis / Bellona s oštěpem a štítem, opis Sign. Ziegler, Ball, Berlin, Punc. 800 Ag 34 mm, 17.65 g Zetz.2009