ČNS Šumperk, 73. aukce

Vilém II. - Medaile na vyhlášení války

Položka 2484
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 1 100 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

Vilém II. - Medaile na vyhlášení války, 4.8.1914#Ag Hlava zprava s přilbicí, opis / Bellona s oštěpem a štítem, opis Sign. Ziegler, Ball, Berlin, Punc. 800 Ag 34 mm, 17.65 g Zetz.2009