Pátek 7.11.2014, 20:00:00.
Vilém II. - Medaile na vyhlášení války, 4.8.1914#Ag Hlava zleva, opis / meč svisle,4řádkový nápis, Sign. Lauer Nürnberg, Punc. 990, Ag 33 mm, 17.45 g, Zetz.2014_tém.