ČNS Šumperk, 73. aukce

Vilém II. - německý císař - polní tažení proti Francie

Položka 2486
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 2 000 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

Vilém II. - německý císař - polní tažení proti Francie, Rusku a Anglii Poprsí zleva, opis / skupina vojáků po vítězné bitvě, opis, 1914 Sign.M&W.St., Punc.950, Ag 33.5 mm, 14,5 g, Zetz.2075_R!

Zachovalost: proof