Pátek 7.11.2014, 20:00:00.
Generál von Falkenhayn - medaile 1914/1915 Poprsí čelně, opis / sedící orel na skále, vročení Sign.F.Eue/Ball/Berlin, Punc.800, Ag 34 mm, 15.9 g, Zetz.2144_R!