Pátek 7.11.2014, 20:00:00.
Ludwig III. v.Bayern - medaile -1914 - 1915 Portrét zleva, opis / 3 kráčející vojáci zleva Sign.E.Eue/Ball/Berlin, Punc.800, Ag 34 mm, 17.6 g, Zetz.2147_R!