Pátek 7.11.2014, 20:00:00.
Otto von Bismarck - medaile k 100.výr.narození 1815 - 1915 Portrét zprava, nápis / Bůh nese na ramenou mapu Německa, opis Sign.Grüntal/Sturm. fec., Punc.990, Ag 34.5 mm, 17.81 g, Zetz.-_R!