ČNS Šumperk, 73. aukce

Kapitán Koenig - medaile 1916

Položka 2492
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

Kapitán Koenig - medaile 1916 Poprsí čelně mírně zprava, opis / vlajka, nápis, opis, Sign.A.Hummel/ Lauer/Nürnberg, Punc.990, Ag 33 mm, 13.85 g, Zetz.5031_sl.pozlac. R!