Pátek 7.11.2014, 20:00:00.
Kapitán puručík Arnaud de la Periede - medaile b.l. (1917) Poprsí mírně zleva, opis / emblem "U 35", opis, Sign.A.Hummel/ Lauer/Nürnberg, Punc.990, Ag 33 mm, 14.25 g, Zetz.4153_sl.pozlac. RRR!