Pátek 7.11.2014, 20:00:00.
Německo - Výmarská republika, 1918 - 1933
President von Hindenburg - osvoboditel vých.Pruska 1929 Portrét zleva, opis / TANNENBERG - silueta hradu, vročení Sign.GO, Punc.900, Ag 36 mm, 24.78 g_R!