ČNS Šumperk, 73. aukce

Baden - 100.výročí švýcarské lázeňské železnice 1947

Položka 2518
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 500 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

Švýcarsko

Baden - 100.výročí švýcarské lázeňské železnice 1947 Lokomotiva, žena v kroji, opis / 4řádk.nápis, opis Sign., Nepunc. Ag 33 mm, 15.03 g_tém.