Příjem limitů končí:Pátek 7.11.2014, 20:00:00.
Švýcarsko
Baden - 100.výročí švýcarské lázeňské železnice 1947 Lokomotiva, žena v kroji, opis / 4řádk.nápis, opis Sign., Nepunc. Ag 33 mm, 15.03 g_tém.