ČNS Šumperk, 73. aukce

Nesign. - Kuehne & Nagel international A.G.

Položka 2519
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 650 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

Švýcarsko

Nesign. - Kuehne & Nagel international A.G., b.l. Fior Loyal Service, pohled na sídlo firmy, dvojitý opis / 5řádk.nápis, Punc.925, Ag 50 mm, 50.2 g_R!

Zachovalost: proof