ČNS Šumperk, 73. aukce

P.Soušek - žeton k 132.aukci brněnské pobočky

Položka 4006
Vyvolávací cena: 100 Kč
Docílená cena: 145 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

Brno - pobočka ČNS

P.Soušek - žeton k 132.aukci brněnské pobočky, 1996 Replika Groše Vlad.Jagelonského s postavou s praporcem koruna, dvojitý opis, Nesign., Nepunc., Ag 30 mm, 5.05 g, FK.A5/27