ČNS Šumperk, 73. aukce

Praha - 20 let republiky

Položka 4040
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 250 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

Kužel Miroslav, 1907 - 1985

Praha - 20 let republiky, X.všesokolský slet, 1938 Mapa republiky, lipová ratolest, písmo / sedící sokol a písmo, Sign., Punc., Ag 987/1000, 35 mm, 13.6 g