ČNS Šumperk, 73. aukce

Banskoštiavnický pamětní groš

Položka 4050
Vyvolávací cena: 90 Kč
Docílená cena: 90 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

Banská Štiavnica

Banskoštiavnický pamětní groš, b.l. Horník na čelbě, opis / městský znak, opis, Nesign., Punc., Ag 987/1000, 28 mm, 4.8 g