Příjem limitů končí:Pátek 7.11.2014, 20:00:00.
Dominikánská republika
Nesign. - středoamerické a karibské sportovní hry v Santo Domingu 1974, 3 mladící s míčem / ,znak, opis Punc.925, Ag 39 mm 23.79 g