ČNS Šumperk, 73. aukce

Nesign. - 50 let SRN - Kennedy + Adenauer + Brandt

Položka 4121
Vyvolávací cena: 260 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

Německo - BRD

Nesign. - 50 let SRN - Kennedy + Adenauer + Brandt, b.l. (1999) Trojportrét zleva, opis / mapa Německa se znakem, opis Punc.999, Ag 40 mm, 19.97 g

Zachovalost: proof