ČNS Šumperk, 73. aukce

Widemann - velká úmrtní medaile

Položka 667
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Docílená cena: 12 000 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

František I., 1745 - 1765

Widemann - velká úmrtní medaile, 1765#Ag Poprsí zprava, opis / náhrobek a dvě truchlící postavy, opis a nápis, Sign.AW, Nepunc., Ag 45 mm, 35 g, Mo.1948, Ho.2799, SD.180, KB.108_R!