ČNS Šumperk, 73. aukce

R.Marschall - medailka na 50 let vlády

Položka 695
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

R.Marschall - medailka na 50 let vlády, 1898#Ag Poprsí zprava, opis / lid zdraví císaře v kočáře, nápis, Sign., Punc., Ag 29 mm, 13.7 g