Pátek 7.11.2014, 20:00:00.
Scharff - Medailka na 50 let vlády, 1898 Poprsí zprava, vročení, nápis / mladé poprsí zleva, vročení, Sign., Punc., Ag 26 mm, 7.96 g, ČS.1613