Pátek 7.11.2014, 20:00:00.
L.Chr.Lauer Nurnberg - medaile na úmrtí císaře 21.Nov.1916 Portrét FJI zleva, opis / truchlící anděl na rakvi, nápis v úseči Sign., Punc.990, Ag 33.5 mm, 14.3 g, Zetz.6036_RR!