ČNS Šumperk, 73. aukce

Svatební medaile

Položka 708
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 800 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

Nádherný Ervín a Dinka Ringhoffer

Svatební medaile, 1900, Dva andělé nesou korunu, ve věnci rodové znaky / ve věnci nápis, Nesign., Nepunc., Postř.bronz 50 mm_dr.hr.