ČNS Šumperk, 73. aukce

Svatá Anežka česká - polopostava mírně zleva

Položka 779
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 280 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

Církevní medaile - české svátostky zemských patronů

Svatá Anežka česká - polopostava mírně zleva, opis / rovnoramenný kříž v ozdobě, lat.opis, 1994, Nesign., Punc.999.9, Ag 35 mm, 14.85 g