ČNS Šumperk, 73. aukce

Svatý Václave

Položka 781
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 700 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

Církevní medaile - české svátostky zemských patronů

Svatý Václave, oroduj za nás, b.l. (1938) Stojící svatý Václav s praporcem, 2řádk.nápis / obraz Sign.HK (Karel Hollmann), Punc.987, Ag 30 mm, 10.85 g_RR! tém.