ČNS Šumperk, 73. aukce

Švýcarsko - Ženeva - kantonální střelby k 100.výročí založení

Položka 827
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 7.11.2014, 20:00:00.

Střelecké medaile a odznaky

Švýcarsko - Ženeva - kantonální střelby k 100.výročí založení spolku 1814 - 1914, výjev z napoleonských válek, vročení / zdobený znak ve věnci, dvojitý opis, Sign.Guillarmod, Nepunc. Ag 45 mm, 39.5 g