ČNS Šumperk, 74. aukce

Jarmila Malátová - 25 let pobočky

Položka 2296
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 1 250 Kč

Pátek 8.5.2015, 20:00:00.

České Budějovice - pobočka ČNS

Jarmila Malátová - 25 let pobočky, 1977#Ag Replika Av. tolaru Rudolfa II. / znak, vročení, opis, Sign., Punc., Ag 900/1000, 42 mm, BK.7/1B_R!

Zachovalost: Proof