ČNS Šumperk, 74. aukce

P.Kudela

Položka 2298
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Docílená cena: 2 800 Kč

Pátek 8.5.2015, 20:00:00.

Olomouc - pobočka ČNS

P.Kudela, M.Kožuch - sousoší kašny Tritonů, 1999 Kašna, opis v ozd.rámečku / 5řádk.nápis v ozd.rámečku Sign.KUDELA/KO, Punc.925/1000, Ah ovál 45x70 mm, 131.95 g _raženo pouze 20 ks, číslo 14_R!