ČNS Šumperk, 74. aukce

V.Vančura - 20 let organizované numismatiky

Položka 2301
Vyvolávací cena: 440 Kč
Docílená cena: 700 Kč

Pátek 8.5.2015, 20:00:00.

Tábor - pobočka ČNS

V.Vančura - 20 let organizované numismatiky, 1980#Ag Mistr Jan Hus zprava, nápis a opis /znak Tábora, opis Sign., Punc., Ag 900/1000, 42 mm, 29.1 g, BK.37/2