ČNS Šumperk, 74. aukce

J.Jurčák - 10.výročí vzniku pobočky

Položka 2305
Vyvolávací cena: 500 Kč

Pátek 8.5.2015, 20:00:00.

Uherské Hradiště - pobočka ČNS

J.Jurčák - 10.výročí vzniku pobočky, 1980#Ag Velkomoravský šperk, styliz. krajina, opis / znak města, nápis, Nesign., Nepunc., Ag 40 mm, 30.2g, BK.41/1A