ČNS Šumperk, 74. aukce

Replika Šlikovského tolaru 1525 s tit.Ludvíka I.

Položka 2318
Vyvolávací cena: 360 Kč
Docílená cena: 500 Kč

Pátek 8.5.2015, 20:00:00.

Kolářský Zdeněk, 1931 -

Replika Šlikovského tolaru 1525 s tit.Ludvíka I., 1974 Sign., Značka R74, Nepunc., Punc.700, Ag 40 mm, 29 g