ČNS Šumperk, 74. aukce

Investiční a poštovní banka - 5 let trvání 1992 - 1997

Položka 2321
Vyvolávací cena: 320 Kč
Docílená cena: 480 Kč

Pátek 8.5.2015, 20:00:00.

Signatura "M.B." - blíže neurčeno

Investiční a poštovní banka - 5 let trvání 1992 - 1997 Pohled na histor.budovy, vročení, opis / logo IPB Sign., Punc.999, Ag 40 mm, 28.94 g

Zachovalost: proof