ČNS Šumperk, 74. aukce

Lipsko - k 75.výr.jubileu pojišťovací společnosti 1830 - 1905

Položka 2377
Vyvolávací cena: 440 Kč
Docílená cena: 600 Kč

Pátek 8.5.2015, 20:00:00.

Německé státy před rokem 1871

Lipsko - k 75.výr.jubileu pojišťovací společnosti 1830 - 1905 Třířádkový nápis ve věnci, vročení ve stuze /kmen stromu s pochodní, opis, Nesign., Punc.900, Ag 45 mm, 31.7 g_R!