ČNS Šumperk, 74. aukce

Nesign. - lokomotiva Drache

Položka 2388
Vyvolávací cena: 220 Kč
Docílená cena: 340 Kč

Pátek 8.5.2015, 20:00:00.

Německo - BRD

Nesign. - lokomotiva Drache, b.l., parní lokomotiva zprava / nejstarší lokomotiva v perlovci, Punc.999, Ag 40 mm, 19.73 g

Zachovalost: proof