Příjem limitů končí:Pátek 8.5.2015, 20:00:00.
Polsko
Jan Pavel II., portrét mírně zprava, opis / chrám v Jasne Goře Czestochowě, b.l., Nesign., Punc. Ag, 36 mm, 29.3 g