Pátek 8.5.2015, 20:00:00.
Švédsko
Göteborg - dvouocasý lev zprava se švédským znakem / jezdec na koni zprava, na hr.značeno 9.4.1978, Sign.CLS-1978 Punc.999, Ag 40 mm, 52.29 g, čísl.243.2000