Příjem limitů končí:Pátek 8.5.2015, 20:00:00.
Vatikán, Pius IX., 1846 - 1878
I.Bianchi - pamětní medaile 1857 Poprsí zleva, opis / skupina žen před papežem v krajině Sign., Nepunc., Ag 43.5 mm, 33.15 g