Příjem limitů končí:Pátek 8.5.2015, 20:00:00.
Československo - odznaky vojenských akademií
Absolventský odznak Vysoké vojenské školy - po r.1960 Sign.Zukov Praha 3, Punc.Ag, Krubl.I/3/5-3.3