ČNS Šumperk, 74. aukce

WWF (World Wide Fund) - na 30 let trvání 1956 - 1986

Položka 4083
Vyvolávací cena: 180 Kč
Docílená cena: 180 Kč

Pátek 8.5.2015, 20:00:00.

Organizace Spojených Národů

WWF (World Wide Fund) - na 30 let trvání 1956 - 1986 Panda s mládětem čelně, lat.opis / styliz.panda, angl.opis Sign.CR, Punc.999, Ah 38.5 mm, 20.12 g