ČNS Šumperk, 75. aukce

Medaile k uvítání roku 2000

Položka 1830
Vyvolávací cena: 260 Kč
Docílená cena: 320 Kč

Pátek 6.11.2015, 20:00:00.

Kartáková Daniela, 1965 -

Medaile k uvítání roku 2000, ukazatel času, vročení / pohled na Hradčany, stylizov.znak, 3řádk.nápis, Sign., Punc.999, Ag 34 mm, 16 g, nákl.2000 ks, Mor.str.196_orig.etue