ČNS Šumperk, 75. aukce

Albrecht z Valdštejna - replika tolaru 2002

Položka 1836
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 1 000 Kč

Pátek 6.11.2015, 20:00:00.

Lukáš Jan, 1944 -

Albrecht z Valdštejna - replika tolaru 2002, poprsí čelně mírně zprava, opis / znak, opis, Nesign., Punc.Ag 40 mm, 19.2 g _kapsle + certifikát