ČNS Šumperk, 75. aukce

Tautenhayn - stát.cena za chov koní

Položka 691
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 360 Kč

Pátek 6.11.2015, 20:00:00.

Tautenhayn - stát.cena za chov koní, b.l._N Hlava zprava, latinský opis / německý nápis ve věnci, Nesign., Punc., Ag 40 mm, 15.7 g, podobný ČS.1567_čet.škrce v rev.

Zachovalost: -1/2